overlay

Semt Polikliniği Acil Servisi 1 Kasım’dan itibaren 24 Saat Hizmet verecek

İ

           İlimiz coğrafi yapısı gereği dar bir boğazda yer aldığından şehrimiz iki uç noktada yerleşim göstermektedir.  İl nüfusunun yarısından fazlasının yaşadığı; Şeyhcui, Akbilek, Hacılar Meydanı, Hızırpaşa, İstasyon mahallelerinde Vatandaşlarımıza, eski SSK Kadın Doğum hastanesi olarak binamız içerisinde gerçekleştirdiğimiz tadilat ve bakım işlemlerinden sonra; Şehit Jandarma Uzman Çavuş Kadir ÇAKI Semt Polikliniğimizde; Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi, Psikiyatri ve Diş Hastalıkları poliklinikleri ile mesai saatleri içerisinde ayaktan hasta tedavi edilmeye devam edilmektedir.

                Semt Polikliniğimizde ek olarak Osmanlı ve Türk tarihinde Geleneksel Tıbbın Babası olarak bilinen Sabuncuoğlu Şerefeddin’den esinlenerek GETAT (Geleneksel Tamamlayıcı Tıp) Polikliniğimiz hayata geçirilmiştir.

              Haziran ayı itibariyle de Sabuncuoğlu Şerefeddin E.A. Hastanemiz ana binasında oluşan yoğunluğu azaltmak ve Vatandaşlarımıza daha etkin, verimli hizmet sunabilmek adına mesai saatleri dışında; muayene, enjeksiyon, pansuman, müşahede, röntgen, temel laboratuvar ve reçete hizmetlerinin sunulması ile Semt Polikliniğimizin mesai saatleri genişletilmişti.

             Bu süre zarfı içerisinde yapmış olduğumuz incelemelerde ve bölge yaşayanlarından gelen talepler üzerine  yapılan tespitler neticesinde, Semt Polikliniğimizde 7 gün 24 saat esasıyla hizmet sunacak olan 'Acil Servis' imiz 01.Kasım.2019 tarihinde hizmete başlayacaktır.

             Bu vesileyle her daim daha etkin ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunumunda Vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu, Kamuoyuna saygı ile duyurmaktan mutluluk duyarız.

 


  • aaaa.jpg
  • WhatsApp Image 2019-10-25 at 13.04.59.jpeg
  • WhatsApp Image 2019-10-25 at 13.05.00(1).jpeg
  • WhatsApp Image 2019-10-25 at 13.05.00.jpeg